Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj ratowników Kliknij i poznaj szczegóły

psieEgo

Szkoła Psiej Tresury

Trening pracy węchowej z zespołem poszukiwawczym ŚGT.

admin
poniedziałek, 20 Luty 2017 20:24
Trening pracy węchowej z zespołem poszukiwawczym ŚGT.

Dzisiejsze popołudnie minęło na treningu pracy węchowej górnym wiatrem; lokalizacji i oszczekania niedostępnego pozoranta. Ponadto ćwiczyliśmy zobojętnienie dwóch czworonogów na wystrzały oraz oderwanie od ziemi w specjalistycznej uprzęży wykorzystywanej do transportu psa w miejsca trudno dostępne. Dodatkowo „walczyliśmy” z niestabilnością opon.

Fotorelacja [klikamy]

psieGIMNAZJUM 160217

admin
piątek, 17 Luty 2017 22:51
psieGIMNAZJUM 160217

Było latanie, było odłożenie, było opanowanie, było szukanie zaginionego/zasypanego człowieka, było dreptanie po wymagających przeszkodach wieczorową porą – to wszystko na grupowych zajęciach w psieEgo. Zapraszamy do psieEGO!

Fotorelacja [klikamy]

Psy to nasza pasja! Dołącz do zadowolonych absolwentów watahy psieEGO!

Uczymy latania!

admin
środa, 15 Luty 2017 19:44
Uczymy latania!

Chcesz nauczyć psa latać?
Pomożemy Ci. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów mamy dla Was w psieEgo stanowisko do zobojętniania psów średniej wielkości do transportu w specjalistycznej uprzęży wykorzystywanej w technikach linowych przez różne służby.
Uprząż marki Julius K-9 pomaga rozwijać wspólne możliwości z psem.

Od wielu lat SPT psieEgo współpracuje z firmą p1es.pl wg nas jedynym wartym współpracy dystrybutorem marki Julius K-9 w Polsce. Dziękujemy za profesjonalizm!

psieBERKOWISKO „byle do wiosny”!

admin
niedziela, 12 Luty 2017 17:01
psieBERKOWISKO „byle do wiosny”!

Fajni ludzie, fajne psy, dobra zupa cebulowa, ciepło kominka, niekończące się rozmowy, wspólna pasja, 20 minut dla posłuszeństwa, psi berek, dobre i bez ciśnienia sobotnie popołudnie w psieEgo = psieBERKOWISKO. Zapraszamy na kolejne za dwa tygodnie! Do zobaczenia.

Fotorelacja [klikamy]

psiePrzedszkole III/VI

admin
sobota, 11 Luty 2017 22:14
psiePrzedszkole III/VI

Było kolorowo, było węchowo, było zabawowo, było psiefajnie! Piękne postępy w Waszym wykonaniu z lekcji na lekcję dodają mi energii by rozwijać się dla Was! Dziękuję za satysfakcję którą mi dajecie! Do zobaczenia!

Fotorelacja z psiegoPRZEDSZKOLA [klikamy]

Tarnów TEAM w psieEgo

admin
czwartek, 09 Luty 2017 23:44
Tarnów TEAM w psieEgo

Pomimo mroźnego dnia serducha były rozpalone. Progres pokonywania przeszkód od ostatniego spotkania przez psy niesamowicie widoczny. Bardzo dobra współpraca i motywacja psów do działania jest kluczem do sukcesu. Dzisiejszy trening to również nowe wyzwania, a m.in. ćwiczenia z wysyłania kierunkowego wg regulaminu MSWiA oraz użytkowego. Przeprowadziliśmy również próbę reakcji psów na wystrzały oraz trening pracy poszukiwawczej górnym wiatrem na poligonie gruzowiskowym psieEgo. Sprawdzaliśmy też reakcję psów na własnych człowieków przebranych w strój strażaka w masce ODO i hełmie. Uwielbiam pracować z ludźmi z pasją w sercach! Tworzycie wspaniałe zespoły! P.s. Te piękniejsze zdjęcia zrobione „okiem” Joanny Patej –  – dziękujemy! Te mniej ostre wybaczcie bo to moje 🙂

Fotorelacja [klikamy i oglądamy]

Ocena miotu Borderów.

admin
środa, 08 Luty 2017 12:17
Ocena miotu Borderów.

Ocenialiśmy miot Borderków Domowej Hodowli „Ze Złotej Górki” w Andrychowie. Stawiając na pierwszym miejsc dobrostan szczeniaków zaaranżowaliśmy kilka sytuacji, które pomogły nam ocenić psie predyspozycje na obecną chwilę. Ocena przeprowadzona przez nas pokryła się z obserwacjami hodowcy. Jeszcze dwa „chłopaki” z tego miotu czekają na swoich „człowieków”.
Wszystkie szczeniaki podczas aranżowanych sytuacji były nagrywane i każdy ma stworzony szkic opisowy swoich predyspozycji. Nagranie i opis cech szczeniaka każdy nowy opiekun otrzyma od hodowcy. Jeśli ktoś jest przygotowany na przyjście szczeniaka do domu i jest to przemyślana decyzja, to polecam kontakt z Panem Tomaszem. Poniżej link do profilu hodowli.
FOTORELACJA – [klikamy]

psieBERKOWISKO

admin
poniedziałek, 06 Luty 2017 21:51

20170202_181715

psieGIMNAZJUM  to czas spędzony w gronie osób, które są świadome bycia przewodnikiem psa, jego potrzeb, zdolności, talentów. Rozwijamy naturalne predyspozycję psów dając im przy tym mnóstwo powodów do zabawy i chęci współpracy z człowiekiem.
Oto kufy gimnazjalistów psieEgo – video – [klikamy]

Trening współpracy i pracy węchowej.

admin
wtorek, 31 Styczeń 2017 22:06
Trening współpracy i pracy węchowej.

Dzisiejszy cały dzień w psieEGO to trening współpracy, motywacji psich charakterów podczas pokonywania przeszkód „dziwnych” i tych wg regulaminu MSWiA oraz użytkowej pracy węchowej dla przyszłych zespołów ratowniczych z Tarnowa, Krakowa i Olkusza.

Lubimy zaskakiwać, odkrywać, dzielić się wiedzą. Lubimy obserwować zdumienie przewodników z wyczynów ich czworonogów! Każdy z dzisiejszych zespołów jest wyjątkowy i ma ogromny potencjał. Brawo Wy!

Do zobaczenia!

Fotorelacja [klikamy]

Strona 1 z 2312345678910...20...Ostatnia »