Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj ratowników Kliknij i poznaj szczegóły

psieEgo

Szkoła Psiej Tresury

Zaproszenie na psieBERKOWISKO.

admin
czwartek, 25 Sierpień 2016 13:16

 

DSC_1215

Zapraszamy na psieBERKOWISKO w najbliższą sobotę 27.sierpnia 2016r.
UWAGA! Tym razem startujemy od godziny 15:00 do 17:00

Pamiętajcie o zapoznaniu się z REGULAMINEM psiegoBERKOWISKA.

Oczywiście psieBERKOWISKO podzielone będzie dla szczeniaków i ras małych oraz dla dużych i dorosłych psiaków. Będzie można zakupić ciepłą i swojską kiełbaskę produkcji Piotra Wanata. Oczywiście do dyspozycji pozostaje sklep psiRAJ z akcesoriami i karmą dla psów.

Będzie można na koniec wakacji położyć się na leżakach, wypić kawę na świeżym powietrzu i skorzystać z „biblioteczki psieEgo” czytając kynologiczne publikacje.

Zapraszamy!

Krakowska Grupa Tropiąca w psieEgo

admin
środa, 24 Sierpień 2016 23:12
Krakowska Grupa Tropiąca w psieEgo

psieEgo pozorowało pracy węchowej zespołom z Krakowskiej Grupy Tropiącej. Przewodnicy z psami doskonalili również umiejętności pokonywania urozmaiconych przeszkód dla psów w psieEgo.
Fotorelacja [klikamy]

psieBERKOWISKO tropem BORSUKA

admin
poniedziałek, 22 Sierpień 2016 1:08
psieBERKOWISKO tropem BORSUKA

W minioną sobotę w ramach psiegoBERKOWISKA wyruszyliśmy na spacer z psiakami do nor borsuczych. Całą watahą trochę pospacerowaliśmy. Widok na Beskidy z wieprzańskich Działów jest wspaniały. Nory borsuków budziły podziw. W terenie poćwiczyliśmy posłuszeństwo w rozproszeniu. Po powrocie ze spaceru psiaki miały możliwość wybiegać się jeszcze na terenie psiegoPARKU.
Fotorelacja [klikamy]

psiePrzedszkole w Stanicy HUCUŁ

admin
niedziela, 21 Sierpień 2016 23:53
psiePrzedszkole w Stanicy HUCUŁ

Jedno ze spotkań psiegoPrzedszkola zawsze organizujemy w Stanicy Hucuł w Sułkowicach. Każde z tych spotkań jest inne. Tym razem spotkanie w Stanicy Hucuł zakończyło cykl spotkań lipcowej grupy psiegoPrzedszkola. Opiekunowie psiaków zamknęli pewien etap, moim zdaniem rozpoczęli przygodę swojego życia ze wspaniałymi czworonożnymi przyjaciółmi. . Uczą Was te szczeniaki cierpliwości, opanowania, panowania nad emocjami, uczciwości, kreatywności, asertywności, dobrego zarządzania swoim czasem, godzenia różnych codziennych obowiązków. Bardzo lubię obserwować i słuchać ludzi. Każde ostatnie spotkanie psiegoPrzedszkola to dwa uczucia które się splatają. Jedno to duża satysfakcja z wyników naszej wspólnej pracy, drugie to smutek, że czas tak szybko leci i już za nami ostatnie spotkanie psiegoPrzedszkola. Zapraszam Was do dalszego pogłębiania wiedzy kynologicznej w Szkole Psiej Tresury psieEgo i odkrywania potencjału Waszych psiaków nieustannie. Zapraszam Was na psieBerkowiska i zajęcia zaawansowane oraz specjalistyczne.
Do zobaczenia!
Fotorelacja ze Stanicy HUCUŁ [klikamy]

psiePRZEDSZKOLE V/VI

admin
środa, 17 Sierpień 2016 0:39
psiePRZEDSZKOLE V/VI

Szczeniak….
Dzisiejsza historia nieprawdopodobna jednak prawdziwa… Młode małżeństwo z dwójką dzieci kupuje sobie wymarzonego szczeniaka owczarka niemieckiego z hodowli ZKwP. Szczeniak w wieku 6 miesięcy odkupiony. Nie mogą sobie poradzić z nim. Umawiają się i przyjeżdżają do psieEgo na indywidualne spotkanie. Okazuje się, że szczeniak ma ogromny lęk przed wszystkim, najgorsze, że również przed nowymi opiekunami. Okazuje się, że „hodowca” nie chce w żaden sposób pomóc, nie spisali umowy sprzedaży. Wg mnie pies nie nadaje się kompletnie do rodziny z dziećmi, strachliwy, wycofany, boi się dotyku, nie weźmie pokarmu z ręki, chodzący kłębek nerwów, na odległość dwóch metry podchodzi do nowych opiekunów nic bliżej. Sytuacja patowa.
Niczego nie świadomi młodzi ludzie, wierzyli, że „hodowca” sprzeda im wymarzonego psa…
Hodowca świadom deficytów swojego „sześciomiesięcznego szczeniaka” pozbył się „problemu”.
A my pracujemy nadal z watachą szczeniaków i ich opiekunów – mamy z tego mega satysfakcję! Ze spotkania na spotknaie rozkwitacie. Szczeniak to zlepek futra na który składają się geny rodziców, dziadków, pradziadków, bezcenny czas po urodzeniu i czas od około 8tygodnia w ludzkiej rodzinie. Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoimy. Odpowiedzialność jest WIELKA!
Fotorelacja z V/VI psiegoPRZEDSZKOLA [klikamy]
P.s. kolejne spotkanie psiegoPRZEDSZKOLA obecnej grupy w Stanicy Hucuł 20.sierpnia od 10:00. Do zobaczenia!

psieBERKOWISKO & Perseidy

admin
poniedziałek, 15 Sierpień 2016 16:04
psieBERKOWISKO & Perseidy

Wyjątkowo tym razem w piątkowe późne popołudnie zorganizowaliśmy psieBERKOWISKO z oglądanie Perseidów oraz pyyyysznymi oscypkami z wędzaka.
Zapraszamy Was już w najbliższą sobotę od 13.30 do 15.30 „Tropem Borsuka” – pójdziemy zobaczyć nory borsucze czy aby już blisko jesień, a później psy pobrykają na psimPARKU.
Fotorelacja [klikamy]

 

Noc Perseidów 2016

admin
poniedziałek, 15 Sierpień 2016 13:54
Noc Perseidów 2016

Noc Perseidów 2016r. w psieEgo.
Dzięki za wspaniale spędzony wieczór na ścierni i przy herbacie! Rzadko kiedy człowiek ma czas spędzić chwile w tak doborowym towarzystwie leżąc na ziemi! Spadających gwiazd nie widzieliśmy bo jak widać na zdjęciu było tylko ciemne niebo, ale za to degustacja swojskich wypieków przywiezionych na tą okazję była palce lizać.
Do przyszłego roku!

Lekcja na CZTERY Łapy

admin
wtorek, 09 Sierpień 2016 13:09
Lekcja na CZTERY Łapy

W dniu wczorajszym gościliśmy dzieciaki i młodzież z Głębowic na Lekcji na CZTERY ŁAPY. Dzieciaki miały możliwość WŁASNORĘCZNIE upiec kiełbaskę na patyku co w dzisiejszych czasach używania grillów jest zjawiskowym zajęciem. Dzieciaki przebierały się w oryginalne ubrania straży pożarnej z USA. Lekcja na 4Łapy przede wszystkim na celu ma zawsze zapoznanie dzieciaków z wiedzą kynologiczną potrzebną do prawidłowych zachowań dzieci w stosunku do psów. Dzieciaki obserwowały komunikację między psami a ich opiekunami podczas wydawania poleceń, pokonywania przeszkód. Oczywiście nie obyło się bez „aerobiku” prowadzonego przez Gorana dla uczestników kolonii. Przekazaliśmy również wiedzę, jak należy zachować się gdy zaginie nam bliska osoba, gdzie należy zgłosić zaginięcie, jak można szukać zaginionej osoby oraz w jaki sposób psy odnajdują zaginionych.
Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy ponownie!
Kilka zdjęć do obejrzenia [tutaj]
Zapraszamy zorganizowane grupy do psieEgo na Lekcje na CZTERY ŁAPY.
Więcej informacji: Lekcja na 4ŁAPY

Strona 1 z 1612345678910...Ostatnia »