Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj ratowników Kliknij i poznaj szczegóły

psieEgo

Szkoła Psiej Tresury

Ferie z psieEGO

admin
poniedziałek, 16 Styczeń 2017 16:12

Zapraszamy małe i większe zorganizowane grupy w każdym wieku na spędzenie ferii z psieEgo. Oferta przedstawia pięć pakietów, które według indywidualnych potrzeb można łączyć z sobą. Pakiety wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy!

psieEGO FERIE-horz

psiePRZEDSZKOLE I/VI

admin
poniedziałek, 16 Styczeń 2017 16:01
psiePRZEDSZKOLE I/VI

Pierwsze spotkanie psiegoPRZEDSZKOLA za nami. Świetni właściciele, wspaniałe szczeniaki! Lubię tą pracę! Wy też tak macie?

Mini fotorelacja [klikamy]

wataha psieEGO w Grocie Komonieckiego.

admin
niedziela, 15 Styczeń 2017 18:32
wataha psieEGO w Grocie Komonieckiego.

Śniegu po pas, lekki mrozik, ośnieżone smrecki, ludzie z pasją – to wszystko towarzyszyło wyprawie watahy psieEgo do Groty Komonieckiego. Było pięknie! Było zacnie! Było bez ciśnienia! Był czas pogadać! Było też wymagająco! Przewyższenie około 400m, trasa około 8km, ale wyciskała kondycję 🙂 Jesteście niesamowici! Fajnie było spędzić dzisiejszy dzień w tak doborowym towarzystwie! Następny spacer na „Gibasy”.

Fotorelacja [klikamy]

psieGIMNAZJUM

admin
czwartek, 12 Styczeń 2017 17:31
psieGIMNAZJUM

Było ciepło, spokojnie, bez ciśnienia. Jesteście niesamowici we wzajemnym wspieraniu się i pomaganiu w trudzie wychowania psiaków. Wczoraj dobrze nam się pracowało – macie pasję do psów! Praca węchowa – psy Was zaskakują pozytywnie! Przeszkody – było wymagająco, ale pięknie daliście sobie radę! Posłuszeństwo – gratuluję tym którzy w spokoju mogli wypić kawę czy herbatę! Oswajanie z wystrzałami – bardzo dobrze wczoraj wyszło i będziemy tak ćwiczyć! P.s. jakość zdjęć marna ale są wyjątkowe bo przedstawiają ludzi którzy kochają swoje psy i angażują się dla nich! Brawo Wy! Do zobaczenia 2.lutego na kolejnym psimGIMNAZJUM.

Fotorelacja [klikamy]

Trening przygotowujący do pracy psa ratowniczego.

admin
wtorek, 10 Styczeń 2017 21:53
Trening przygotowujący do pracy psa ratowniczego.

Dzisiejszy dzień minął na treningu przygotowującym psy do pracy psów ratowniczych. Niestabilne i urozmaicone podłoże bywa nie lada wyzwaniem dla psów. Lubię chwilę, gdy przewodnik nie dowierza patrząc na przeszkodę z myślami: „mój pies tędy…” i świetna wspólna praca przewodnika i psa skutkuje pokonaniem dziwnego wyzwania. Dziś też psy miały możliwość pracy nosem – trening pracy ratowniczej górnym wiatrem. Dziś też mieliśmy wspaniałych gości na czterech kopytach!

Fotorelacja [oglądamy]

psieBERKOWISKO dla „TWARDZIELI”

admin
sobota, 07 Styczeń 2017 22:34
psieBERKOWISKO dla „TWARDZIELI”

Pomimo prawdziwej zimy psieBERKOWISKO dziś miało również swoich pasjonatów z psami! Dla psa nie ma złej pogody i tą maksymą dziś psieBERKOWISKO żyło. Psiaki szczęśliwe, człowiek uzbrojeni w kubki termiczne, ciepło kominka (i jego zawartość) oraz ogrzewacza na zewnątrz sprawiały, że mróz był nie straszny. Z dzisiejszego psiegoBERKOWISKA zapamiętajcie o wycinaniu sierści z okolic między opuszkami.
Dobrze było Was dziś zobaczyć w TAKIEJ ilości, te znane i te nowe kufy!
Fotorelacja [ klikamy]

psieEgo4x4

admin
piątek, 06 Styczeń 2017 21:29
psieEgo4x4

Zima ze śniegiem to piękna pora roku. Kulig, dokarmianie zwierzaków, ognisko, pieczenie kiełbasek na ognisku, sprawdzenie swoich umiejętności i możliwości samochodu w trudnych zimowych warunkach w terenie to psieEgo4x4. Dzięki za dobre popołudnie i ciepłą atmosferę przy -13*C 🙂

Fotorelacja [klikamy]

Zapisy do nowej grupy psiegoPRZEDSZKOLA.

admin
wtorek, 03 Styczeń 2017 13:49

Zapraszamy na pierwsze zajęcia psiegoPRZEDSZKOLA. Trwają zapisy – tel. 502 391 595. psiePRZEDSZKOLE to czas którego nie da się nadrobić, to czas który ucieka nie odwracalnie. Dlatego chcemy Wam pomóc jak najlepiej wychować szczeniaka. Spotkań psiegoPRZEDSZKOLA jest 6. Odbywają się w soboty lub sporadycznie w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych. Nawet zimowa aura nam nie straszna, posiadamy wiatę szkoleniową z kominkiem przy którym można zawsze się ogrzać.
Zapraszamy!
P.s. z racji „prawdziwej zimy” pierwsze zajęcia przeniesione zostały na 14 stycznia.

 dsc_1248

Sylwester na „cztery łapy” 2016r.!

admin
poniedziałek, 02 Styczeń 2017 11:54
Sylwester na „cztery łapy” 2016r.!

Sylwester na „cztery łapy” to pierwszy i nie ostatni tak rewelacyjny czas spędzony z psiakami i rewelacyjnymi ludźmi. Psy biegały sobie nie małą watahą. Wpierw było pieczenie kiełbasek na patykach, później „prażonki”, oraz rarytasy które przynieśli uczestnicy sylwestra na „cztery łapy”. Przed północą wyjechaliśmy wszyscy razem z psami samochodami terenowymi na Wieprzańskie Działa by przywitać toastem Nowy 2017 rok podziwiając z oddali blask sztucznych ogni. Reszta nocy upłynęła na grzaniu się przy kominku z psiakami u boku. Dzięki Wam za wspaniałego Sylwestra! Szczęśliwego Nowego Roku!

Fotorelacja [kliknąć trza :]

psieBERKOWISKO

admin
poniedziałek, 02 Styczeń 2017 11:48
psieBERKOWISKO

Ostatnie psieBERKOWISKO w 2016 roku zgromadziło sporą watahę psieEgo!
Pomimo wieczorowej pory i minusowej temperatury było wszystkim gorąco, testowaliśmy nowy ogrzewacz. Szczeniaki i małe rasy biegały w mniejszej zagrodzie a duże i dorosłe w większej. Ciepła herbata i kiełbaski rekompensowały również zimowy wieczór z psiakiami.

Oto mała fotorelacja [klikacie]

Strona 1 z 2112345678910...20...Ostatnia »