Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj ratowników Kliknij i poznaj szczegóły

psieEgo

Szkoła Psiej Tresury

14.luty - II część warsztatów tropienia dla psów.

admin
poniedziałek, 08 Luty 2016 15:00

14.luty odbędzie się kolejny warsztatowy etap tropienia użytkowego. Zapraszamy absolwentów I części warsztatów oraz osoby, które są w temacie, posiadają podstawy tropienia i chcą zgłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Zapisy trwają do czwartku 11.lutego – zgłoszenia można przesyłać smsem – w informacji zwrotnej otrzymacie wykaz akcesoriów które należy zabrać na walentynkowe tropienie.
P.s. Uprzejmie prosi się o STOSOWNE przedmioty osobiste do nawęszania !

psieBERKOWISKO

admin
niedziela, 07 Luty 2016 14:57
psieBERKOWISKO

Przygotowania do zdjęcia do kalendarza na 2017 trwają :) Zapraszamy wszystkich do ćwiczenia komendy zostań w domu, hartowania na psimBERKOWISKU, a w okolicach 1.lipca świętując DZIEŃ PSA zrobimy ” foto z jak największą ilością psów na komendzie ZOSTAŃ”.
Wczorajsze psieBERKOWISKO było słoneczne, smaczne i pracowite – troszkę poćwiczyliśmy :) Małe i szczeniaki brykały na swoim a duże i dorosłe berkowały na dużym ogrodzie. Genialnie spędzone popołudnie! Dzięki!

Fotorelacja [klikamy]

psiePrzedszkole V/VI

admin
niedziela, 07 Luty 2016 14:35
psiePrzedszkole V/VI

Satysfakcja z wykonanej pracy grupy bezcenna. Mam to szczęście, że praca moja jest pasją! A tacy przewodnicy ze szczeniakami inspirują mnie do ciągłego podnoszenia poziomu spotkań! Brawo WY!

Fotorelacja [klikamy]

Tropienia ciąg dalszy… :)

admin
wtorek, 02 Luty 2016 9:19

Suczka marki Berlab o imieniu Dolly na swoim kolejnym śladzie. Raczkujemy, ale dążymy do celu. Żywy pozorant odnaleziony na śladzie.

poniedziałkowe TROPIENIE w psieEgo

admin
poniedziałek, 01 Luty 2016 21:20
poniedziałkowe TROPIENIE w psieEgo

Poniedziałkowe tropienie użytkowe w psieEgo to już powoli kolejny moduł zajęć który wpisuje się nam w kalendarz. Dziś prócz układania śladów i odnajdowania po śladzie żywego człowieka poświęciliśmy chwilę na posłuszeństwo. Przewrócone drzewo okazało się fajną próbą do współpracy z psem. Wysyłanie kierunkowe po pniu, zostawanie w rozproszeniu i niestabilny – chwiejący się pień drzewa – było trudno, ale wszystkie psiaki pokazały się od jak najlepszej strony.

psieBERKOWISKO 30.01.2016r.

admin
sobota, 30 Styczeń 2016 21:33
psieBERKOWISKO 30.01.2016r.

Fotorelacja z dzisiejszej edycji psiegoBERKOWISKA [klikamy]
Cóż…. 😉 ogródek mniejszy – szczeniaki i małe rasy rządziły, a bawiły się zacnie – aż miło było popatrzeć 😉
Duży ogród – duże charakterki :) Ostatnia styczniowa sobota rozpieściła nas ciepłymi promieniami! Dziś też ćwiczyliśmy do „zdjęcia” na kalendarz 2017 😉 Ćwiczcie w domu – będzie piękny kalendarz!

 

Strona 1 z 71234567